2 роки Happy Home

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Нам 2 роки!
Рівно 2 роки тому в цей день ми забрали зі спец. інтернату шістьох зляканих малюків і привезли їх в наш щасливий будиночок. Ох! Який шлях пройдено! ?
Перелякані, вони накинулись на іграшки, які ми приготували. Брали їх в руки, роздивлялись, кидали і відразу ж брались за наступні. Розбігались по хаті, як ті мишенята, лякались друзів та волонтерів, які заходили в гості.
А перші походи в душ?!? Це було ще те випробування!?
Перший час ми просто залишались в будиночку, щоб діти освоїлись в нових умовах, звикли до домашніх рутин та правил, до своїх нових вихователів, одягу, душу, ліжечок, іграшок, дієти...
А тепер це - звичайні дітки, які посміхаються, мріють, бешкетують, вигадують, ростуть та розвиваються. Вони обожнюють плавати і залюбки займаються в басейні з тренером??, вони освоїди шведську стінку ?(наша Вікуся її просто обожнює!), велисипеди?, ролики...
Друзі! Сьогодні дуже особливий день. І ми щасливі, що ви поряд! Без вас і вашої підтримки всі ці зміни були б просто неможливими.
Віримо, що це лише початок нашої історії і попереду ще багато див та змінених дитячих життів.
ДЯКУЄМО, що розділяєте з нами цей шлях та даруєте дітям-сиротам з особливими потребами шанс на повноцінне гідне життя.

Ми в фейсбуці

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

29 октября 2021
04 октября 2021
30 сентября 2021

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search