Що таке Нappy Home

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

За останній час у нас на сторінці з'явилось дуже багато нових друзів і ми хочемо познайомитись з усіма!
❓Що таке HAPPY HOME?? HappyHome - перший в Україні малий груповий будинок, який став справжнім домом для шістьох дітей-сиріт з особливими потребами. Два роки тому ми забрали зі спец. інтернату шістьох особливих діток. За ці два роки ми пройшли сотні мед. обстежень, зробили з десяток необхідних операцій, прописали та реалізовуємо індивідуальні програми реабілітації. Все з однією метою - подарувати малечі шанс на повноцінне життя, реабілітацію та соціалізацію.❓ДЕ ЗНАХОДИТЕСЬ? Ми живемо в Києві, р-н Петропавлівська Борщагівка❤️

❓НАША МЕТА? Допомогти дітям-сиротам з особливими потребами жити ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ, а головне - знайти люблячих батьків!❓НАШІ ДОСЯГНЕННЯ: 

✅Максик - один з наших хлопців - уже всиновлений і живе з люблячими батьками, ходить в звичайну школу, має купу друзів і щасливе майбутнє.

✅Богдася, яка лежала і була в інтернаті на зондовому вигодовуванні, вже вчиться ходити і невдовзі вирушить на серйозну операцію, яка допоможе їй в цьому.

✅Колька та Данік цьогоріч пішли до вичайної ШКОЛИ!

✅Нікітка, який тільки мугикав, вчиться говорити і проходить операції з реконструювання щелепи.
✅А ще у малечі є Дні Народження, власні ліжечка, красивий одяг, смачна їжа і люблячі люди поряд. Хлопці ганяють на великах, на роликах, чудово плавають (коли ми їх забрали - навіть похід в душ був це тим викликом...). Життя малечі змінилось докорінно і ми мріємо, що невдовзі зможемо змінити ще більше дитячих життів!
❓ЯК ДОЛУЧИТИСЬ? ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Ми не маємо державної підтримки та існуємо виключно завдяки підтримці волонтерів та жертводавців. Отож, Ваша підтримка дуже важлива для малечі!  СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ: коли у тебе 6 діток - роботи завжди вистачає! І ми завжди раді волонтерській підтримці: ігри з дітками, допомога в господарчих питаннях або просто час, проведений з малечею - безцінний! СТАТИ ДРУГОМ ДЛЯ ДИТИНИ: ми завжди щасливі новим друзям! Діти страшенно люблять гостей і наші двері завжди відкриті!
Маєш ще питання - неодмінно задавай! Ми залюбки розкажемо більше! Або приходьте в гості

Ми в фейсбуці

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

29 октября 2021
04 октября 2021
30 сентября 2021

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search