У нас ще одна дівчинка!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

А у нас тепер є БОГДАНКА! Знайомтесь! В нашій #happyhome родині поповнення!
Богданці 4 рочки. Вона сирота. Богдана народилась передчасно, першою з двійні, з вагою 1кг. Її сестричка-двійняшка померла при народженні. Мама відмовилась від Богданки, а потім померла... Від народження у Богданочки є ціла низка непростих діагнозів, в свої 4 рочки вона не ходить і не розмовляє.
До літа цього року Богдана лише лежала і була на зондовому вигодовуванні, а зараз почала так швидко наздоганяти життя!
Наша Богданка - справжня переможниця! Вона дуже хоче взаємодіяти з дітками. Швиденько навчилась повзти на спині, відпихаючись ногами - так вона повзає по всій хаті, щоб бути ближче до всіх дітей і не хоче відставати ані на хвилинку! Любить бавитись іграшками зі звуками, при цьому голосно і дуже дзвінко сміється. Такий-собі маленький позитивчик у нас в щасливому будиночку. Вона дуже багато і дууже дзвінко сміється! Завжди! Ти маєш це почути! Тому приходьте в гості до Богданки!))
Ми віримо, що Богдана неодмінно буде ходити і заговорить. Або ми навчимо її мови жестів і вона буде повноцінно комунікувати. Бо вона - Богом дана дівчинка і у Нього є виличезний прекрасний план для її життя! Ми віримо! Наразі шукаємо хорошого реабілітолога та проходимо обстеження, щоб зрозуміти, як саме найкраще допомогти нашій Богданці.

Більше тут

 

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

29 октября 2021
04 октября 2021
30 сентября 2021

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search