ICAN camp – це інклюзивний табір, місце, де раді кожному. Тут створюються комфортні і безпечні умови для спільного відпочинку усіх учасників табору. Для того, щоб наші мрії та плани про безпечне оздоровлення 60 дітей стали дійсністю, наша команда дуже багато працювала.

У квітні ми запустили роботу в соцмережах, результатом стало +328 підписників та 49 публікацій у фейсбук, а в інстаграм маємо 348 читачів, 57 публікацій за трьохмісячний термін. І все це не просто так. Ми мали перед собою 3 великі задачі:

1) зібрати необхідні 25000 $ для проведення табору (зібрали 6460$);
2) віднайти команду посвячених людей (і дякуємо Богу за 39 таких);
3) популяризувати тему інклюзії та розповідати про тих, заради кого трудимось – наших дітей.

І за кожним цим результатом стоїть немало праці та людей. Наприклад, щоб наші соцмережі функціонували добре, трудиться дві прекрасні дівчини – Зоряна та Катя. А директор табору – Оленка – займається усією документацією, щоб наші діти могли відпочити у таборі, а також робить усе можливе та неможливе, щоб ми змогли зібрати необхідні фінанси. І за цей період, з участю багатьох небайдужих людей, ми взяли участь на ярмарці християнської конференції Живий рух, продавали продукцію ICAN на Кураж Базарі. Наші добрі друзі з Ізмаїла – чудові учні, батьки, та вчителі християнської школи «Стежинка» – провели благодійну ярмарку, де було багато смачненького та красивого, та зібрали частину коштів для нас.

Координатори табору – Діма та Іванка – теж багато трудилися. Спочатку навчалися у професіоналів Асоціації Християнських Молодіжних Таборів, а потім отримані знання переносили у практику підбору команди та формування програми табору.

Спільними зусиллями 29 червня ми мали першу зустріч табірної команди на одноденному тренінгу для волонтерів інклюзивних таборів. Своїми знаннями та досвідом ділилися Уляна Долиняк та Оленка Стасюк.

Ось такі от новини! Рухаємось далі, по вірі в Господа нашого Ісуса Христа!

Слідкуйте за нами в соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/ican.camp.ua/
Instagram: https://www.instagram.com/ican.camp/?hl=uk

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

29 октября 2021
04 октября 2021
30 сентября 2021

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search