Волонтери – це наш скарб, яким захоплюємося та, про який з радістю дбаємо!

20 квітня зустріч волонтерів була повна любові, радості, навчання, руху, подарунків та смачної їжі. Розпочали із прославлення, потім дізналися від пастиря Сергія Тупчика як бути співробітником у Бога. Зоряна Іванчук – працівник фонду та волонтер з колосальним досвідом, поділилася «Пам’яткою для волонтера – ОК», що вмістило 4 необхідних правила для роботи з дітьми (нуль насильства, безпечне місце, довірливі відносини, відчуття власної могутності).

Від практикуючого психолога Алли Андронової ми дізналися більше про особисті кордони, для чого і як їх відстоювати. Уляна Долиняк допомогла волонтерам накопичити скарбничку інструментів роботи з дітьми. Цього разу, говорили про пошук скарбів: як працювати із самооцінкою дітей, які перебувають поза межами своєї сім’ї.

А з 14 по 16 червня у нас відбувся ретрит – це три дні, коли ми отримували натхнення від природи, відпочинку, розмов та тиші, а також об'єднались у спільній праці та баченнях, мали час пізнати себе та інших. Це був час і місце, коли Бог по особливому діяв, наповнював, відновлював та надихав кожного присутнього.

«Це був, безсумнівно, найкращий командний відпочинок в моєму житті!» – волонтер Настя. Ці слова дуже добре описують, що ми робили ці дні і для чого. Відпочивали та працювали над збудуванням команди та спільноти волонтерів. Люди, які так багато віддають протягом року, а в ці три дні мали можливість отримувати – відпочинок та спілкування.

Дорогі волонтери «У Колі Друзів»! Ми вас любимо, натхненні вами, з радістю служитимемо вам й надалі!

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search