Ми проводимо програму Хостінг у США вже впродовж дев’яти років. За цей період близько шістсот дітей та сотні сімей отримали можливість взяти участь у цій програмі, отримавши безцінний досвід.
Тому що Хостінг – це про Сім’ю (хоч лише на певний час), про жертовність та любов, про можливість обрати християнські та сімейні цінності. Хостінг –це змінені життя! Влітку 2019 року три групи (46 діток в цілому) відправились в різні куточки Сполучених Штатів Америки.
Перші хвилини після прильоту в Америку – це завжди хвилююче! Хтось із дітей біжить в обійми приймаючих сімей, тому що ця зустріч вже не перша, або і не друга. А хтось, соромлячись, знайомиться із тими, хто вперше зовсім скоро відкриє для них свої будинки і серця. І хоч період адаптації, як правило, непростий, але з досвіду знаємо, що вони обов’язково потоваришують і полюблять один одного, проведуть незабутній час разом на океані чи в горах, у зоопарках чи просто за дружніми сімейними сніданками...
Ще більш зворушливо спостерігати прощання в аеропорті, на завершенні програми: сльози, обійми, поради та обіцянки…
Проте цього разу додалось ще дещо. Подія, яку ми зовсім не очікували.
Група, яка вилітала з Нью-Йорку 29 серпня, не дорахувалась двох братів. Керівник групи подзвонила приймаючій сім’ї і отримала відповідь, що дітей не привезуть в аеропорт, що вони “лишаються в США”...
Ми не знали, як на це реагувати. Стало дуже тривожно, як після вибуху. Питання “Що з дітьми?”, “З ними все добре, вони в безпеці?”, “А як це все вплине на майбутні сім’ї та інших дітей?”, “А що буде з програмою Хостінг?” не давали спокою тоді і зараз.
Необхідні інстанції України та США були оповіщені про цю ситуацію ще тоді, як літак з дітьми був у повітрі.
Перші результати були невтішні. Переговори із приймаючою сім’єю не привели до бажаних результатів. Місцева поліція не змогла потрапити в дім та переконатися, що діти в безпеці.
Проте опускати руки не можна. Консульство України в США і Посольство США в Україні відреагували максимально швидко та ефективно. Міністерство соціальної політики України – головна інстанція із дозволу програми Хостінг – звернулось за допомогою до поліції. Була відкрита кримінальна справа про викрадення дітей.
Circle of Friends Charity, партнерська організація в США, та юридичний відділ нашого служіння МБФ “У колі друзів” працюють з адвокатами по цьому питанню. Спільними зусиллями робиться все можливе для повернення дітей в Україну. Проте на сьогодні ця ситуація залишається не вирішеною.
Дорогі наші друзі, ми завжди потребували вашої молитовної підтримки, але зараз – як ніколи! Бо всі досягнення програми Хостінг за ці роки – дуже цінно!
Хай Господь по Великій Своїй Милості вирішить це питання. На користь дітей і сімей.

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search