3 Івана 1:4: "І немає для мене більшої радості, ніж чути, що діти мої йдуть дорогою правди".

  Щоразу, коли ми дізнаємось, що наші діти-випускники інтернатів роблять найважливіший вибір у своєму житті – присвячують своє життя Богу і стають частиною церкви, наші серця наповнюються радістю! Цього літа ми двічі мали можливість розділити цю радість з двома дівчатками-випускницями!

  Інночка Перелигіна та Анічка Тищенко приймали хрещення! Вони з трепетом і хвилюванням проголошували свою віру та обіцяли служити Господу в чистій совісті. Дівчатка з радістю робили це у колі своїх друзів, а тепер братів та сестер. Ми щасливі спостерігати, як їх церкви стали їх сім’ями, і кожна з них знайшла там своє місце.

  Діти, яким ми служимо, стають дорослими, які служать іншим. Анічка допомагає в церкві та активно бере участь в літніх таборах, а Інночка допомагає в служінні для людей з інвалідністю.

  Вкотре переконуємось, що всі наші молитви, проекти – поїздки в інтернати, літні табори – мають значення. Бог діє в життях та серцях наших дітей! Тому давайте разом будемо радіти та продовжувати молитись за діток, адже молитва має величезну силу!

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search