Табір – це особливий час, коли команда служить дітям, а діти – команді, коли церква по всьому світу об'єднується в молитві і боротьбі за кожного дорослого і дитину, коли Бог посилає нас один одному, щоб явити Свої чудеса, турботу, Благодать...

  Тема табору ICAN camp 2019 – «Прийми виклик»! Тому кожен учасник – дорослий і малий – на 10 днів прийняв серйозний виклик.

  Одні вчилися бачити Бога у всьому, інші – довіряти, дружити, бути сміливим, робити правильний вибір.

  Ми починали табір з повної довіри Богу. На старті ми мали лише 60% фінансів, але Бог завжди вірний і забезпечив всім необхідним. Ми змогли розрахуватся за все. Дякуємо за молитви, відкриті серця пожертвування та вашу участь у такому важливому та чудесному дійстві!

  У таборі відпочивали 53 дитини і трудились 42 члени команди, серед яких кожен був на своєму місці, з любов'ю і ревністю служив тим, кого довірив нам Господь.

  11 дітей мали особистого асистента 24/7 протягом всього табору. Цю людину ми називаємо "тьютор" – це помічник, друг, особистий наставник для важкої дитини. Завдяки таким людям дитина могла швидше адаптуватися до нових умов, їжі, оточення... Бог подарував прекрасних тьюторів, тому діти були оточені увагою, турботою і необхідним піклуванням. А наставники могли приділити достатньо уваги іншим дітям в групі.

  Перебуваючи кілька днів в безпечному, комфортному місці серед турботливих дорослих діти адаптувалися, заспокоїлися, почали довіряти і навіть наважувалися не тільки спробувати щось нове – в загальних іграх, на гуртках, на спілкуваннях в групі, а й виступати на сцені. Тому велика подяка Богу за честь служити його дітям та перебувати в епіцентрі його чудес! 

  Насправді свідоцтв набагато більше аніж можна вмістити в слова. На кожному етапі: підготовка команди, збір фінансів, база, прекрасна погода, море щодня, безпека, логістика (доставка дітей та команди до пункту призначення), кожен неповторний день табору, взаємодія та підтримка між учасниками табору, смачна їжа, танці, співи, малювання, біблійні уроки, серця людей, їх історії… список можна продовжувати. Головне – нам вистачило 10 днів, щоб побачити дивовижні зміни в наших дітях.

  До нових зустрічей та новин ICAN camp!

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search