Період літа для Айкен став часом, коли за допомогою продукції ми мали можливість збирати кошти на проведення інклюзивного табору IcanCamp. За це щиро дякуємо кожному волонтеру, нашим мамам і дітям, які допомагали, творили, створювали, допомагали участю в ярмарках та продажах. Це допомогло розповісти про проект ще більшій кількості людей.

  Наші діти малювали листівки, а волонтери їх поширювали.

  Бог благословив, і процеси в Айкен йшли навіть в період табору. Це радість, що Бог розширює межі і додає нових людей, які посвячено трудяться і люблять це.

  Також за цей час завдяки продажам продукції Айкен ми могли налагодити повністю швейну майстерню, в якій на КлубКу діти вчаться шити. Бог благословив людиною, яка веде та розвиває цю справу, і віримо, що вже в цьому навчальному році наші діти та мами радітимуть та радуватимуть відкриттями своїх нових талантів та здібностей.

  Дякуємо за молитви та підтримку команди і кожного, кому це близько серцю.

  Рухаємось вперед, мріємо у втілення великих Божих задумів в життях наших дітей та сімей, через реалізацію інклюзивних проектів в Україні.

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search