Початок осені свідчить, що ми йдемо у новий рік служіння! Тому дуже потребуємо вашої молитовної участі за кожен із наших проектів! А також просимо, по особливому молитися за Клубок, Комп'ютерні курси, Поїздки в інтернати – проекти, що були на літніх канікулах і з жовтня відновлюють свій цикл. 

  Клубок повертається до звичного ритму – 2 зустрічі в місяць на території церкви “Народ Божий”. Прохання молитись про дітей та команду, про розположення сердець любити, вміщати один одного, про сили та натхнення для нових звершень. Про фінанси, щоб втілювати радості наших дітей. Особливо моліться про першу зустріч, адже з деякими людьми не бачилися все літо, і це завжди так хвилююче та трепетно відновлювати щось!

  Макс, керівник проекту “Комп’ютерних курсів”, ділиться: “Початок нового навчального року –це завжди новий старт до нашої мрії. Наша група діток, з якою ми займались основами програмування, завершила навчальний рік з хорошими результатами. І ми дуже хотіли не залишати дітей на досягнутих результатах, а продовжити їх навчання на більш професійній платформі. Нам вдалось сформувати з наших дітей, які пройшли початкові курси, групу із більш поглибленим вивченням. Це хороша новина, тому що багато із них бажають розвиватись в цій популярній сфері. Бог благословив нас в цьому році людьми, які готові вкладати в старшу групу і час, і сили. А ми паралельно продовжуємо навчальний рік з новими дітьми, які бажають вчитися цій цікавій справі. За період існування комп’ютерних курсів, ми бачимо, як формується послідовний розвиток цього проекту, наші діти не зупиняються на досягнутому, а розвивають отримані знання і навчаються новому. Моліться і далі про можливості розвивати цей проект!”

  Відновлення поїздок в інтернати завжди супроводжуються радістю, бо (1) відбувається довгоочікувана зустріч друзів-волонтерів з дітьми, (2) ряди команд поповнюються новими членами команди, адже вперше зустрівшись з дітьми в таборі хочеться служити їм більше. Тому просимо милитися, щоб командотворення проходило під божим керівництвом, що Бог благословляв всім необхідним – транспортом, продуктами, фінансами, подарунками та хорошими людьми! Моліться про адміністрацію інтернатів, вихователів та сім’ї дітей, в яких вони, на жаль, поки не живуть, щоб Бог відкривав їх серця, зцілював та освячував! Про керівництво Святого Духа у всьому – великому та малому!

  По особливому благословляйте команди Таращі, Удайців, Майорщини та Вільшани!

  Дякуємо, що ви незмінно з нами! Благословінь вам, дорогі!

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search