Кілька років назад під час занять в 26 київському інтернаті ми познайомились із хлопчиком Богданом. Ми дізнались, що його виховує старенька бабуся. Запросили його на Клубок, і з тих пір хлопчик став частиною нашої великої та дружньої сім’ї.

  На Клубку у Богдана багато друзів. Він їздить з нами в табори, і навіть літав на канікули в Америку. Багато радісних моментів ми пережили разом з Богданом.

  На початку цього навчального року Богдана чекав по особливому приємний момент – його погодився прооперувати прекрасний лікар Сергій Гаврилюк. Він зробив пластичну операцію на лиці Богдана у нього був птоз – опущення верхньої повіки.

  Тепер наш красень відчуває себе впевненіше, бо 11 вересня йому зняли післяопераційні шви. Ми радіємо разом з Богданом та його бабусею!

  Попереду – життя з посмішкою, новими надіями та очікуваннями!

  Подяка лікарю Сергію Гаврилюку за його відкрите серце та працю!

  Щиро вдячні Наталії Фрітц Natasha Fritz, за ініціативу та втілення в життя спільного благодійного проекту.

  Хай Бог благословить і воздасть кожному!

  Ще одним свідоцтвом для нас стала історія Колі – хлопчика, що навчається в удайцівському інтернаті. Коли ми забирали його в табір, нам сказали, що можливо варто залишити його, бо він трохи хворіє. Але ми ризикнули, усвідомлюючи усю відповідальність, взяти Колю в табір, аби він міг насолодитись літніми канікулами в ICAN camp.

  Ми пильно спостерігали за станом його здоров’я – і вже в перші дні табору стало зрозуміло, що треба звертатись за допомогою до лікарів. Пройшовши усі обстеження, лікарі виявили у Колі запалення легень та рекомендували госпіталізацію. Це означало, що Коля буде знаходитись в лікарні весь період табору. Але наша відважна медсестра Аня (яка вперше служила в інклюзивному таборі) погодилась робити уколи щодня та виконувати усі вказівки лікарів на території табору, аби Коля міг відпочивати з усіма.

  Дякуємо усім, хто молився за Колю. Впродовж табору стан його здоров’я значно покращився! Додому він їхав вже здоровим! І без нього наш табір не був би таким чудовим.

  В липні-серпні наша увагу було зосереджено на здоров’ї Люби з інтернату в Затурцях (Волинська обл.). Вона більше місяця лікувалася в київському охматдиті – мала проблеми з ногою. За словами директора інтернату мама часто починала лікування і недоліковувала дитину через те,що не хотіла довго бути в лікарні. Тому відвідування волонтерів 1-2 рази на тиждень із смачними та корисними подаруночками дуже підтримали маму та дівчинку у непростий для обох період. Цього разу їм вдалося пережити операцію та підготуватися до періоду реабілітації за межами лікарні. Вдячні Богу та кожній людині, за цей вдало пройдений відрізок часу! І просимо молитовної підтримки за повне одужання Любочки!

О нас

Наша миссия
Помочь детям-сиротам, выпускникам интернатов и детских домов, найти свое место в жизни и реализовать заложенный Богом потенциал.

Последние новости

Пожертвовать

Спасибо за Ваше радушие!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search