Про нас

Благодійний фонд "У колі друзів"

В кругу друзей

Наша місія
Допомогти дітям-сиротам, випускникам інтернатів та дитячих будинків знайти своє місце в житті й реалізувати закладений Богом потенціал.

Ціль
Ми хочемо, аби всі діти посміхались.

Бачення
Діти й молодь будують своє життя, керуючись християнськими цінностями.Кожен відчуває себе потрібним і прийнятим суспільством. Кожен максимально розкрив свій потенціал та реалізував себе, як особистість.

Завдання
Розробка й здійснення програм підтримки та допомоги дітям-сиротам і тим, хто потребує соціальної допомоги. Організація відпочинку й реабілітації для дітей-сиріт, підлітків і молоді. Організація й проведення лекцій, виступів, тренінгів, семінарів та конференцій по роботі з дітьми й молоддю групи ризику. Організація й проведення християнських таборів. Допомога в організації дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ). Консультативна допомога (психологічна, юридична) і супровід випускників інтернатів та прийомних батьків. Сприяння в підвищенні рівня освіти дітей-сиріт і випускників інтернатів. Розробка та видавництво методичних матеріалів.

Наші цінності

У нас дружна й згуртована команда. Ми підтримуємо культуру довіри й поваги. Ми вітаємо професіоналізм та креативність. Діяльність Фонду відкрита й прозора.

Про нас
Зареєстрований весною 2010 року. Але робота проводиться вже не перший рік і за цей час ініційовано, організовано та втілено у життя декілька благодійних і соціальних проектів для випускників інтернатів та дитячих будинків.
За 10 років проведено близько 50 християнських таборів, і понад 2500 дітей-сиріт почули Благу вістку. Протягом року проходять зустрічі в інтернатах, де відбувалися християнські програми, підтримується зв`язок з випускниками, які віддали перевагу будувати життя розом з Господом.
У нашій команді нарівні з нами трудяться наші колишні вихованці, які зараз є нашими братими та сестрами у Христі.

Про нас

Наша місія
Допомогти дітям-сиротам, випускникам інтернатів та дитячих будинків знайти своє місце в житті і реалізувати закладений Богом потенціал.

Пожертвувати

Дякуємо за Ваше привітність!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search