HappyHome

Нам 2 роки!
Рівно 2 роки тому в цей день ми забрали зі спец. інтернату шістьох зляканих малюків і привезли їх в наш щасливий будиночок. Ох! Який шлях пройдено! ?
Перелякані, вони накинулись на іграшки, які ми приготували. Брали їх в руки, роздивлялись, кидали і відразу ж брались за наступні. Розбігались по хаті, як ті мишенята, лякались друзів та волонтерів, які заходили в гості.
А перші походи в душ?!? Це було ще те випробування!?
Перший час ми просто залишались в будиночку, щоб діти освоїлись в нових умовах, звикли до домашніх рутин та правил, до своїх нових вихователів, одягу, душу, ліжечок, іграшок, дієти...
А тепер це - звичайні дітки, які посміхаються, мріють, бешкетують, вигадують, ростуть та розвиваються. Вони обожнюють плавати і залюбки займаються в басейні з тренером??, вони освоїди шведську стінку ?(наша Вікуся її просто обожнює!), велисипеди?, ролики...
Друзі! Сьогодні дуже особливий день. І ми щасливі, що ви поряд! Без вас і вашої підтримки всі ці зміни були б просто неможливими.
Віримо, що це лише початок нашої історії і попереду ще багато див та змінених дитячих життів.
ДЯКУЄМО, що розділяєте з нами цей шлях та даруєте дітям-сиротам з особливими потребами шанс на повноцінне гідне життя.

Ми в фейсбуці

За останній час у нас на сторінці з'явилось дуже багато нових друзів і ми хочемо познайомитись з усіма!
❓Що таке HAPPY HOME?? HappyHome - перший в Україні малий груповий будинок, який став справжнім домом для шістьох дітей-сиріт з особливими потребами. Два роки тому ми забрали зі спец. інтернату шістьох особливих діток. За ці два роки ми пройшли сотні мед. обстежень, зробили з десяток необхідних операцій, прописали та реалізовуємо індивідуальні програми реабілітації. Все з однією метою - подарувати малечі шанс на повноцінне життя, реабілітацію та соціалізацію.❓ДЕ ЗНАХОДИТЕСЬ? Ми живемо в Києві, р-н Петропавлівська Борщагівка❤️

❓НАША МЕТА? Допомогти дітям-сиротам з особливими потребами жити ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ, а головне - знайти люблячих батьків!❓НАШІ ДОСЯГНЕННЯ: 

✅Максик - один з наших хлопців - уже всиновлений і живе з люблячими батьками, ходить в звичайну школу, має купу друзів і щасливе майбутнє.

✅Богдася, яка лежала і була в інтернаті на зондовому вигодовуванні, вже вчиться ходити і невдовзі вирушить на серйозну операцію, яка допоможе їй в цьому.

✅Колька та Данік цьогоріч пішли до вичайної ШКОЛИ!

✅Нікітка, який тільки мугикав, вчиться говорити і проходить операції з реконструювання щелепи.
✅А ще у малечі є Дні Народження, власні ліжечка, красивий одяг, смачна їжа і люблячі люди поряд. Хлопці ганяють на великах, на роликах, чудово плавають (коли ми їх забрали - навіть похід в душ був це тим викликом...). Життя малечі змінилось докорінно і ми мріємо, що невдовзі зможемо змінити ще більше дитячих життів!
❓ЯК ДОЛУЧИТИСЬ? ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Ми не маємо державної підтримки та існуємо виключно завдяки підтримці волонтерів та жертводавців. Отож, Ваша підтримка дуже важлива для малечі!  СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ: коли у тебе 6 діток - роботи завжди вистачає! І ми завжди раді волонтерській підтримці: ігри з дітками, допомога в господарчих питаннях або просто час, проведений з малечею - безцінний! СТАТИ ДРУГОМ ДЛЯ ДИТИНИ: ми завжди щасливі новим друзям! Діти страшенно люблять гостей і наші двері завжди відкриті!
Маєш ще питання - неодмінно задавай! Ми залюбки розкажемо більше! Або приходьте в гості

Ми в фейсбуці

Наш маленький Ромчик! #happyhome_Ромчик
Йому ще навіть немає двох рочків і він наймолодший в нашому #happyhome
Ромка - справжній боєць ? Мужньо проходить всі реабілітації та програми і ми віримо, що зовсім скоро він піде сам! ???
Ромчик дуже ніжний і радісний хлопчик - справжній маленький ангелик, який чекає на своїх маму і тата, які любитимуть і піклуватимуться про нього, а він зможе віддати їм всю свою любов та ніжність у відповідь.

Більше тут

ДРУЗІ! ВИ НЕЙМОВІРНІ!
Дякуємо всім і кожному, хто жертвував та підтримав нас на цьому шляху! Ми закриваємо перший збір #Богдася_ходитиме?‍

Наразі завдяки кожному з Вас ВСЮ суму, необхідну на першу операцію для нашої Богдасі ЗІБРАНО!
❗Для Богданки зібрали: 56169 грн. і 1500 у.о.
ДЯКУЄМО ЩИРО! Зараз ми з Богданочкою проходимо всі необхідні обстеження та готуємось до операції. 

Більше тут

А у нас величезне свято! Справжнє СВЯТО ЗНАНЬ! Наші хлопці пішли в 1 клас!
Аж не віриться! Перша вчителька, перші уроки, однокласники - стільки всього дня них буде вперше. Наша велика мрія - Україна, в якій дітки-сироти з особливими потребами вчаться в звичайних школах разом з усіма іншими дітками, а не за високими сірими стінами інтернатів!

Ми в Happyhome даруємо дітям-сиротам з особливими потребами шанс на повноцінне життя!
Коли ми забрали Вікусю з інтернату - вона взагалі не вміла самостійно їсти, ба навіть була фізично не в змозі це робити... Зараз це жвава, допитлива і доволі самостійна дівчинка. Звісно, попереду купа роботи, щоденні реабілітації та спеціальні програми. Однак справжнє ЖИТТЯ того вартує, правда ж?!? Вона не просто тихо помирає за стінами спец інтернату, а живе повноцінним життям, радіє, вчиться щодня новому і тішить всіх, кого зустрічає.

Шукаємо для нашої малечі можливості для літнього відпочинку та оздоровлення! Друзі, порадьте, якісь перевірені варіанти!
З огляду на те, що розгляд наших документів дуже затягнувся - ми розуміємо, що наш хостинг в США доведеться перенести на інший час... Але ми таки мріємо, щоб цьогоріч малеча відпочила, набралась нових сил та емоцій. Адже у них був дуже насичений рік - купа програм, обстежень, реабілітацій ?. І вони направду потребують класного відпочинку перед новим сезоном!

Друзі, ДЯКУЄМО щиро за Вашу підтримку! Публікуємо наш #happyhome_звіт за ЧЕРВЕНЬ.
Отримано в червні: 26745,00 грн.
ВИТРАТИ:
Харчування: 10230,45 грн.
Медикаменти та лікування: 4588,00
Транспортні витрати: 7092,12
Освіта: 2600,00
Окуляри для Нікіти: 2129,00
Обслуговування квартири: 3120,00
Дякуємо безмежно, що Ви з нами!
Вашу підтримка змінює життя нашої малечі!

Ми шукаємо родини в США для літньої програми хостингу Колі та Нікітки!"Хостинг" означає, що ви запрошуєте дитину-сироту до вас в гості на час канікул! Такі канікули в сім'ї неймовірно важливі для дитини, у якої ніколи не було справжньої родини. Це величезний внесок в їхнє життя та майбутнє - просто подарувати частинку своєї уваги, показавши їм "звичайне" життя - сімейні вечері та сніданки, прогулянки та походи в кіно на вихідних... Те, що нам здається буденністю - для них стане цілим новим світом! Коля та Нікіта дуже добрі та чуйні хлопчики. Вони багато сміються, обнімаються і точно завоюють ваші серця з першої хвилинки знайомства! Якщо у Вас є друзі в США - розкажіть їм, будь ласка, про таку можливість!

Просто фото-спогад про невеличкі Великодні канікули нашої малечі, які вони провели в сім'ях наших друзів!
Хостинг - тимчасове перебування (або канікули) дітей-сиріт в сім'ях - це неймовірно корисний і навіть життєво-необхідний досвід для діток, які позбавлені щоденної батьківської любові та піклування.
Відчути сімейний затишок і тепло, побачити здорову родину, щоб мріяти, вірити і не опускати руки.Часом нас запитують: "Чи не занадто це травматично для дитини - показати їй сім'ю і знов забрати?". Травматично - це коли у тебе взагалі немає жодного досвіду, пов'язаного з родиною. Діти їдуть в сім'ї в гості, на канікули. Вони знають, що це - відпустка / канікули і завжди щасливі та сповнені повертаються додому в наш щасливий будиночок #happyhome. А з собою привозять нові враження, чудові теплі спогади, нових друзів... Словом, хостинг - це круто! Отож, долучайтесь!

У нас в Happyhome сьогодні дуже особливий і дуже щасливий день! Зустрічайте нашого маленького РОМЧИКА!
Ромчику півтора рочки і він сьогодні приїхав додому в наш щасливий будиночок! Нова душа, нова історія. Підтримуйте РОМЧИКА сьогодні вашими ❤️ і молитвами.

Такі особливі нині дні... Макс нарешті з батьками, які його дуже чекали. Вони вже отримали всі необхідні документи і зараз чекають на візу. Вже зовсім скоро вони всі разом поїдуть ДОДОМУ! Нова країна, нове оточення, нове життя. Радіємо безмежно за нашого хлопчика! Максику! Ти завжди з нами в наших серцях і в наших молитвах.
За ці дні ми встигли потоваришувати з мамою і татом Макса. І віримо, що ще довго будемо дружити і підтримувати зв'язочок. А отже: чекайте незабаром новим про Максюшку.))
Всиновлення - наша кінцева мета і ми безмежно щасливі, що у Макса тепер є справжня любляча родина! Звичайно, прощатись - завжди непросто.) Ми влаштували для Макса та його батьків теплу домашню вечірку і подарували на згадку про наш щасливий будиночок #happyhome його перший власний фотоальбом. Віримо, що таких альбомів у нього буде ще ціла купа. ))

Сьогодні зранку у Нікітки планова операція в Охматдиті. Це буде остання операція з щелепно-лицьової хірургії!
А далі вже справа за ортодонтією та кістковою пластикою. Звісно, попереду теж дуже непростий і довготривалий етап. Але ми переконані, що Нікіта буде посміхатись прекрасною здоровою посмішкою і чітко вимовлятиме всі слова!

Дітки вже в палаті! 
Ми зараз перебуваємо в лікарні з Нікіткою і Вікою. Нікітці вставили шунти і видалили аденоіди. Сподіваємось на швидке відновлення і молимось про малюків, щоб операція дала позитивні зрушення.  Це диво, що ми потрапили на цю планову операцію посеред карантину.
Потребуємо дуже підтримки, щоб операція пройшла успішно!
.

І ще трішки про ДИВА!
ДЯКУЄМО безмежно всім нашим Миколаям та Миколайкам, котрі надсилали гроші, збирали та надсилали разом з друзями подарунки для нашої малечі! Щастя у дітей просто море (а у нас ще навіть залишились подаруночки на Різдво... Тільки ттсссс! Бо то секрет!)))

В листопаді отримано:
37429 грн.
Наші витрати:

Комунальні - 5057,33

Харчування - 11124,17
Транспортні витрати - 8753,01
Лікування та ліки - 7513,80
Реабілітація - 2892
Програма (Освіта) - 2510
Дякуємо за Вашу підтримку! Без вас ми б не впорались!

Допоки карантин не закрив знову всі центри розвитку - встигаємо головне!
А до занять можна і в багажнику печиво пожувати.
Бо дитинство має бути таким - без заборів та самотності!

Молімось разом про сиріт в Україні.

А що у нас за день сьогодні?!?
Рівно один рік тому ми відкрили двері нашого щасливого будиночку Happyhome
Cьогодні нам 1 рік!
Нажаль, з огляду на епідемію ми вирішили не проводити осінній ярмарок і відмовились від гучних святкувань, але якщо Ти хочеш долучитись до привітань - найкращим подарунком для наших малюків буде допомога на реабілітаційну програму від AKid!

Полюбляє смачно поїсти та кататися на велосипеді, особливо по калюжах.
Ще рік тому Максу складно було зосередитись, доробити справу до кінця. Зараз це виходить у нього чи не найкраще з усіх! Можна задивитися на те, як він сконцентровано і захоплено осилює завдання різної складності. Раніше Максим з недовірою ставився до людей, часто плакав та ховався під ліжко.
Сьогодні він досить легко знайомитись з новими людьми, радісно зустрічає гостей і шукає обіймів. Розкриваються природня мужність та турботливість хлопця: часто допомагає Вікусі вдягнутися, сісти, просто розважає її, смішить подружку.
За останній рік Макс розквіт, як ті букетики, які він так часто дарує нашим вихователям!
Нас всіх неймовірно надихає його щирий сміх і таке ніжне «Я тебе люблю», відкритість до інших та допитливість!
А наша найбільша мрія для Макса - щоб його мама і тато якомога швидше знайшли його!

Теплі осінні вихідні просто створені для веселих прогулянок Києвом.
До слова: Ви легко можете долучитись до таких прогулянок разом з нашими малюками.
Ми завжди відкриті для нових ідей, нових друзів та нових пригод!
Якщо Ви хочете приїхати до нас в гості в #HappyHome або поїхати разом з нашими дітками в парк (або будь-які Ваші ідеї! ❤️), привезти короткострокову команду волонтерів - неодмінно пишіть нам!

Друзі! Зараз активно проходимо обстеження з нашими дівчатками. З Вікусею вже пройшли Електроенцефалографію (ЕЕГ). Лікар каже, що результати ЕЕГ проблемні, але не катастрофічні. У Вікусі є великий потенціал для розвитку. Пройшли сьогодні Доплер судин на консультацію невролога і тут отримали підбадьорення – Вікуся розвивається!
На черзі у нас ендокринолог.

Привіт, друзі! Після повернення з відпустки, життя в нашому щасливому будиночку по-трошку входить в свій звичайний ритм і ми готуємось до "гарячої" осені. Попереду у нас багато важливих подій та викликів про які неодмінно розкажемо трішки згодом. А пам'ятаєте, як ми всім світом збирали велики для наших хлопців?!? Догнати не можемо - хоч бери і починай шукати велики для вихователів, щоб встигати тепер за ними!

Спершу всі дуже боялись води, а тепер всі, як один, біжать самі в море і вже навіть ПЛАВАЮТЬ в нарукавниках. Для них (і для нас всіх)) це величезний здобуток. Трішки похвастаємось. Богдася дуже окріпла тут на морі - вже набагато краще тримає голівку, довше може сидіти, багато сміється і полюбляє сонечко і морську водичку. Дякуємо всім, хто подарував нам цей час!
Отож: маленькими кроками ДО ЗІРОК

Не можемо не поділитися. Це - квіти від Макса, які він приносить ледь не щоразу з прогулянок для наших вихователів. Які ж вони милі))
Стільки думок! Ми мріємо, щоб так зростали всі діти-сироти в Україні... Щоб мали змогу гуляти полем, бувати на дитячих майданчиках, ходити в зоопарк, вчитись кататись на роликах, ганяти на ровері, ходити в гості...

Щодня робимо з малечею розвиваючі реабілітаційні зарядки: координація рухів, розуміння свого тіла в просторі, відновлення роботи м'язів та прокачка тіла та мозку.

Цей Великдень для багатьох з нас буде дуже особливим, адже немає таких простих звичних для нас речей: ми не можемо піти в церкву, лишаємось вдома...
І для наших діток це також дуже ОСОБЛИВІ дні: вони тепер не в сірих стінах стец інтернату! Всі наші дітлахи на ці святкові вихідні роз'їхались по сім'ях!
Макс гостює в Стариці у нашої Наталки, Данік в гостях у своєї хресної мами, Колічка в Гореничах у Сашуні (наші янголи-охоронці та викладачі по сумісництву. Богданка і Нікітка з Ксюшою (наша директор) в Корці провідують батьків, а Вікуся гостює у Діанки?
Чи це не ЛЮБОВ та МИЛІСТЬ БОЖА В ДІЇ?!?
ДЯКУЄМО Вам, що є частиною нашої дивовижної #happyhome історії!

Більше тут

Друзі, нас не раз запитували, чи виходить надвір гуляти Богданка? І як саме? Відповідаємо: звісно, ми гуляємо з Богданкою щодня! Наразі у нас є візочок (адже Богданочка не ходить!), але він недуже підходить для неї. Вона сама не вміє тримати ніжки, а м'яка підставка їх не втримує - перевертається і ніжки зісковзують і вона весь час "сповзає" з візка... ((( Тому ми шукаємо для Богданочки візочок з твердою підставкою для ніжок (найкраще - якщо підставку можна підняти, як на фото!). Можливо, у вас вже виросли дітки і Вам не потрібен більше візок-прогулянка, а нашій Богданочці він буде великим благословінням!

На День Народження Даніка ходили вперше в торгово-розважальний центр і робили разом піцу! У малечі купа емоцій))) Це дуже класно, коли малеча може отак "виходити в світ" і веселитись так само, як і решта діток. Для них це важливий досвід, якого немає в дитячих будинках. Саме відсутність виходу "за стіни" спец. інтернатів спричиняє безліч проблем для дітей.
Але для таких виходів нам дуже потрібна допомога! "Зайві" руки точно не будуть зайвими, якщо з вами шестеро особливих малюків.
Отож, якщо раптом у Вас на вихідних є час та бажання провести з нами час - ми завжди будемо раді та вдячні!

Життя в нашому ЩАСЛИВОМУ БУДИНОЧКУ #HappyHome йде повним ходом! Наші дітки навчаються, розвиваються, грають, дружать, сваряться, навчають нас і просто ЖИВУТЬ повноцінним життям!
❓А ЩО ТОБІ БУЛО Б ЦІКАВО ДІЗНАТИСЬ ПРО НАШЕ ЖИТТЯ?
Долучайтеся до нас в соц. мережах - питай в коментарях і ми залюбки будемо відповідати!)))

Ми в фейсбуці

 

У нас новини... У нашої маленької Богданки виникли проблеми з шунтом, який відкачує рідину з мозку. Зробили термінову операцію. Все пройшло добре. Зараз Богданка ще знаходиться в реанімації на обезболюючих, але скоро лікарі обіцяють перевести нас у відділення.
Наразі нам дуже потрібна допомога з чергуванням біля Богданки. Це може бути день, чи півдня, чи ніч чи навіть пару годин.
Якщо хтось може нам допомогти, пишіть Оксані Сидорчук (директор нашого будиночку) або тут в особисті повідомлення або телефонуйте:
0971903353
Також необхідна фінансова допомога Богданці.
Карта ПриватБанка:
4149 6293 1082 8363 Сидорчук О.В.
Дякуємо щиро всім, хто зараз з нами!

Більше тут

 

Друзі! Дуже потребуємо вашої підтримки!
HAPPY HOME - перший, пілотний, проект, перша спроба сворити в Україні "малий груповий будинок". У нас живуть шестеро дітей-сиріт з особливими потребами. Це дітки з різними діагнозами та непростим долями.
В інтернаті вони - "інваліди", яким не надається належного піклування та лікування.
Наша мета - забрати дітей в невеличкі будинки, де кожна дитина цінна та значима і отримуватиме належне лікування та шанс на щасливе повноцінне життя!
Ми розробляємо систему реабілітації для дітей, з малечею займаються спеціалісти (реабілітолог, массажист, дефектолог, психолог, логопед), щоб допомогти дітям розвиватись та згодом адаптуватись в суспільстві. А ще в малечі з'являються друзі і навіть хресні батьки!
Але, щоб подарувати цим дітям щасливе майбутнє і розвивати далі концепцію малих групових будинків, нам потрібна Ваша допомога!
Нам відмовили в державній підтримці і наразі ми НЕ отримуємо жодних фінансів від держави на утримання дітей!

Більше тут

 

А у нас тепер є БОГДАНКА! Знайомтесь! В нашій #happyhome родині поповнення!
Богданці 4 рочки. Вона сирота. Богдана народилась передчасно, першою з двійні, з вагою 1кг. Її сестричка-двійняшка померла при народженні. Мама відмовилась від Богданки, а потім померла... Від народження у Богданочки є ціла низка непростих діагнозів, в свої 4 рочки вона не ходить і не розмовляє.
До літа цього року Богдана лише лежала і була на зондовому вигодовуванні, а зараз почала так швидко наздоганяти життя!
Наша Богданка - справжня переможниця! Вона дуже хоче взаємодіяти з дітками. Швиденько навчилась повзти на спині, відпихаючись ногами - так вона повзає по всій хаті, щоб бути ближче до всіх дітей і не хоче відставати ані на хвилинку! Любить бавитись іграшками зі звуками, при цьому голосно і дуже дзвінко сміється. Такий-собі маленький позитивчик у нас в щасливому будиночку. Вона дуже багато і дууже дзвінко сміється! Завжди! Ти маєш це почути! Тому приходьте в гості до Богданки!))
Ми віримо, що Богдана неодмінно буде ходити і заговорить. Або ми навчимо її мови жестів і вона буде повноцінно комунікувати. Бо вона - Богом дана дівчинка і у Нього є виличезний прекрасний план для її життя! Ми віримо! Наразі шукаємо хорошого реабілітолога та проходимо обстеження, щоб зрозуміти, як саме найкраще допомогти нашій Богданці.

Більше тут

 

Друзі, багато з вас запитують, як допомогти? Сьогодні допомога нам дуже потрібна. Діти вже трішки адаптувались, стабілізувались і готові приймати гостей!
ЯК ДОПОМОГТИ HappyHome?
• Прийти в гості і познайомитись з дітками. Вони дуже люблять гостей!)
•Провести розвиваючі заняття з дітками. Це може бути постійний один день на місяць, або ж навіть разово 1 годинка вашого часу.
• Волонтери для допомоги по дому: зварити їсти, прибрати, поремонтувати, тощо.
• Волонтери для прогулянок з малечею: можна просто супроводжувати діток на майданчику біля дому, а можна запросити малюків на особливу поїздку - цирк, музей, зоопарк...
• Допомогти одягом, продуктами.
• Допомогти фінансово. Наш бюджет доволі значний, адже окрім харчування і проживання є багато занять з розвитку та реабілітації.
• Зробити одноразове пожертвування. Навіть 20, 50 грн. має велику вагу!
• Стати партнером будиночку. Жертвувати якусь певну суму щомісяця. Це може бути зовсім невеличка сума, але вона допоможе нам стабілізувати бюджет.
Якщо ви хочете допомогти і не знайшли в цьому списку того, як хотіли б долучитись, обов’язково пишіть нам! Діліться будь-якими ідеями. Ми завжди раді новим друзям! Особисті повідомлення, або ж телефонуйте: 0971903353
Щиро ДЯКУЄМО, що Ви з нами!

Більше тут

 

А Ви знаєте нашу Ксенію?
Пані Ксюша - не просто засновниця та директор, але і душа, і руки HappyHome!
HappyHome створений завдяки її безмежній ЛЮБОВІ, відданості, наполегливості, вірі... Її щоденною працею все тут живе і рухається. У кожного дива завжди є автор.
У Нappyhomekyiv це - мама Ксюша!

Ми в фейсбуці

 

Знайомтесь: це наша маленька Віка!
Вікусі 4 рочки. Вікуля від народження жила в дитячому будинку-інтернаті для дітей з особливими потребами. У дівчинки вроджений алкогольний синдром. Це означає, що її мама нещадно пила весь час під час вагітності. Віка взагалі не розмовляє і має багато проблем зі здоров'ям. Але ми віримо, що неодмінно почуємо її дзвінки голосок і будемо з кожним днем бачити все більше посмішок на її милому личку!
Перші дні вдома в #HappyHome Вікуся не давалась обніматись і не любила, коли її торкалися. А сьогодні вона - НАША рання пташечка! Майже щоранку Вікуся прокидається першою і відразу біжить на кухню, тягне ручки, щоб її обняли та приголубили, а тепер ще й першою підставляє щічки для цілунків!??
В силі обіймів є лиш один маленький мінус: Вікуся так полюбила обійматись, що тепер просить, щоб її носили на ручках навіть під час денних прогулянок на вулиці))

Ми в фейсбуці

 

Друзі! Дякуємо всім, хто долучився до нашого HAPPY свята! ДЯКУЄМО всім, хто випікав смаколики, майстрував красиві речі, наливав каву і всім-всім-всім, хто все це купував! Дякуємо всім вам, що були з нами!)))
На ярмарці ми зібрали 18904,10 грн., 200 дол., 50євро. ? А дітки вже вдома!
Скоро вони пройдуть процес замикання і ми раді будемо бачити всіх у нас в гостях!

Ми в фейсбуці

 

Знайомтесь: це наш Данік!
Данюшкє 4 роки.
Тато хлопчика помер, а мама тільки нещодавно вийшла з в'язниці. В дитячому будинку Данік був з народження. А тепер вдома!
У хлопчика також є проблеми зі здоров'ям та деякі особливості розвитку.
Даня дуже погано їсть і щоразу нагодувати його - ще той виклик!
А ще Данік - наш надійний помічник. Він, найбільше за всіх наших хлопців, намагається дотримуватись розпорядку та навіть закликає до дисципліни друзів?
А ще тепер у Дані є вірний друг - лабрадор Берта! Щоранку, щойно прокинувшись, Даня біжить до Берти обійматись.

Більше тут

 

Ну, що тут ще додати?!?
Особливий день! Особлива ніч! Сьогодні наші дітки вперше спали ВДОМА в своїх ліжечках!
А Микитка надійно закутався в ковдру і його не видно!))

Більше тут

 

Знайомтесь: це наш Макс! Миксимкові 5 років. Він живе в дитячому будинку з 3 років. Пережив насильство в сім'ї. Мама Макса була алкозалежною. Її співмешканці, яких, схоже, було немало, били хлопчика та знущались над дитиною. Макс і досі дуже боїться чоловіків... Сьогодні Макс має деяку затримку в розвитку, але ми віримо, що він буде здоровою та щасливою дитиною!

Більше тут

 

Ліжечка зібрано, шафи є, а в шафах вже акуратно складений одяг. Зовсім скоро в #happyhome ми почуємо дитячі голоси та перший дитячий сміх, будуть перші проблеми та перші сльози... І ми вже майже готові (якщо взагалі можна бути готовим до появи дитини).
Багато хто запитує: чому особливими?!?
Всі наші дітки - сироти, кожен з них має свою особливу історію (часто дуже сумну), а ще певні особливості розвитку, вроджені хвороби чи певні вади. Але для нас вони - просто НАШІ #HAPPYHOME_діти! Раніше, залишені на розсуд держави, вони були приречені на животіння замість життя. Про них не було кому піклуватися, у них не було дорослих, які б шукали для них лікування, підбирали програми реабілітації, слідкували за розвитком та прагнули побачити їх здоровими.
Зовсім скоро життя наших маленьких особливих діток почне змінюватись.
Бо тепер в них є Ви!
І разом, з Твоєю допомогою, ми віримо, ми створимо для них нову, щасливу, історію.

Більше тут

 

Зовсім скоро наші дітки побачать свій ДІМ!
Дякуємо родині Свірських - Сергію і Тетяні, які шиють для наших діток всю необхідну постіль, а ще подушки та ковдри!
Дякуємо дивовижні родині з містечка Гнідин, які передали всі кошти, необхідні для облаштування кухні!
Дякуємо дивовижній Галині за одяг та іграшки!
Дякуємо Надії за техніку та одяг для діток.
Дякуємо благодійному фонду "Життязнадлишком" за пральну машинку, килимки, рушники та допомогу в облаштування ванних кімнат!

 А ще дякуємо всім і кожному, хто долучається до Нappyhomekiev та допомагає нам зробити життя наших діток по-справжньому щасливим!

Більше тут

 

 Happy Home - це особливий дім, де зовсім скоро житимуть шестеро неймовірних і по-справжньому особливих діток!
 Happy Home - це перший в Україні малий груповий будинок для діток з особливими потребами.
 Happy Home - це щасливий затишний та безпечний дім Віки, Максимчика, Микитки, Даниїла та Миколки і ще однієї їхньої "сестрички", про яку ми розповімо вже зовсім скоро! 
 Happy Home - це реальноіснуюча альтернатива сірим стінам спецінтернатів та будинкам пристарілих, де особливі дітки доживають свого віку після інтернату.
 Happy Home - це місце любові та прийняття, де наші дітки отримуватимуть не лише весь спектр професійної допоги, реабілітацію та все необхідне для повноцінного життя та розвитку, але і море любові, нових друзів, справжній дім, а головне - яскраве повноцінне майбутнє, нехай і трішки більш ОСОБЛИВЕ, ніж у нас з вами.
 Підписуйте на сторінку нашого щасливого будинку та розповідай про нас своїм друзям!

Більше тут

 

Вчора ми були в гостях у наших діток!
В інтернаті є одна кімната, де є багато іграшок: є кольорові конструктори, коники-гойдалки, є два велисипеди та іграшковий будиночок. Туди приходять дітки, яких провідують батьки чи родичі. А наших діток раніше ніхто не провідував...
Вчора вони вперше в житті побачили ігровий будиночок, вперше гойдались на конику, вперше взяли кольорові кубики лего... Вперше!..
А вже зовсім скоро у них буде свій власний ДІМ, свій яскравий іграшковий будиночок, багато лего (а може колись воно навіть почне їм набридати?!?)), буде свій коник-гойдалка, будуть велосипеди і багато іграшок...
ДЯКУЄМО! Бо все це (а ще купа любові!) у них буде завдяки кожному з Вас!
А принагідно РОЗШУКУЮТЬСЯ:
Дитячий іграшковий будиночок.
 Коник-гойдалка
 Конструктори Lego DUPLO
 Розвиваючі ігри та розвиваючі іграшки (в хорошому стані! )
Бо ж то - дитинство і воно має бути щасливим, правда?!?

Більше тут

 

Друзі! Сьогодні звітуємо про витрачені кошти. Ми прагнемо, щоб всі наші витрати були максимально прозорими та зрозумілими.
Дякуємо за Вашу підтримку та довіру!
Опалення / каналізація та інші сантехнічні роботи - 60 750,00
Плитка та сантехніка – 27005,84
Робота плиточника – 24000,00
Ламінат для підлоги - 29 298,00
Шпалери – 23050
Дякуємо, що Ви з нами!

Більше тут

 

Мечта рождается не сразу, еле дыша, хрупко и не смело.Сначала она не имеет никаких четких очертаний, а только одни штрихи и намеки. Потом она прорисовывается во что-то четкое, решительное.
Так рождалась наша мечта! Мечта о том, что «особенные дети» найдут себе уютный и теплый дом, где их принимают и любят.

Мечта рождается не сразу, еле дыша, хрупко и не смело. Сначала она не имеет никаких четких очертаний, а только одни штрихи и намеки.

Про нас

Наша місія
Допомогти дітям-сиротам, випускникам інтернатів та дитячих будинків знайти своє місце в житті і реалізувати закладений Богом потенціал.

Пожертвувати

Дякуємо за Ваше привітність!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search