Табори

Найбільшим чудом і переживанням служіння “У колі друзів” цього літа, беззаперечно, був дитячий табір в Олександрії, 20-30 серпня.

Перший табір в житті Кирила

Наш перший герой, Кіріл був у таборі вперше. Він із сім’ї, де троє діток. Йому дванадцять років. І він – в інвалідному візочку.

Два тижні поза межами будинку інвалідів

Друга історія – про учасника табору, який після закінчення спеціалізованого інтернату вже рік живе у будинку інвалідів.

Чи може він розмовляти?

Третя історія про 9-річного хлопчика Сашу. Він – в інвалідному візочку. У нього – ДЦП та (на момент табору) відкрита рана на спині…

Хостінг США

27 серпня дві дитячі групи, в цілому – 53 пасажири, вилітали із Сіетла та Нью-Йорка...

Хостінг Німеччина

Вже третє літо наші мандрівники вирушають не лише в куточки України або штати Америки, а й освоюють Європу – Німеччину.

Латвія – Червоний Хрест

Якось у червні одного ранку в офісі задзвонив телефон:
- Доброго дня, це суспільство Червоний Хрест, Україна. Давайте співпрацювати!

Всиновлення

На цей час маємо можливість (і радість) в тому чи іншому обсязі брати участь в п'яти процесах усиновлення. Всі вони – на стадії підготовки необхідних документів та збору паперів.

Молитовні потреби

Дорогі наші молитовні партнери! Ми все ще у пошуках та в очікуванні місця, на яке вкаже нам Господь для продовження служіння.

ВСИНОВЛЕННЯ

Цього року буде 10 років з моменту всиновлення, а саме - рішення суду і нашого повернення додому із трьома дітьми, хоча ми планували і поїхали всього за однією.

ПОЇЗДКИ В ІНТЕРНАТИ

Сезон поїздок в інтернати завершився разом із останнім дзвоником у школах.

МОЛИТОВНІ ПОТРЕБИ

Зараз сили служіння максимально направлені на підготовку до літнього табору, який проходитиме 20-30 серпня в с.Олександрія, Рівненської області.

РОБОТА із ВИПУСКНИКАМИ, СОЦІАЛЬНІ КВАРТИРИ

Випускники. Особлива категорія наших дітей. Ззовні – такі дорослі, а в душі – ще зовсім малі діти, які так мало знають про життя, немало бояться і дуже потребують любові та підтримки.

ХОСТІНГ

Ось і настав час для хостінгу. Влітку цього року 53 дитини із різних куточків України поїдуть до США та Німеччини на відпочинок.

ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ

У 2010 році розпочались зустрічі для волонтерів у невеличкому колі друзів, які хотіли служити разом діткам в інтернатах.

ДЕННИЙ ЦЕНТР

Ось завершився ще один навчальний рік у нашому центрі. У цей період відбулися так багато подій!

КЛУБОК

Зустрічі КлубОчка проходили за розкладом: двічі на місяць – перша і третя субота місяця.

ВСИНОВЛЕННЯ

2018 рік, скоріш всього, буде щедрим на процеси всиновлення, в тому числі – міжнародні.

ПОЇЗДКИ В ІНТЕРНАТИ

Цього кварталу поїздки в інтернати мали особливі випробування – немало планів змушені були відмінятися через карантини.

РОБОТА із ВИПУСКНИКАМИ, СОЦІАЛЬНІ КВАРТИРИ

Наше серце болить не тільки за сиріт-дітей. По-особливому турбуємося, переживаємо і молимося за випускників інтернатів, бо вони – дуже вразливі та соціально неадаптовані.

КОНСУЛЬТАЦІЇ, РОБОТА ФАХІВЦІВ (психологи, дефектологи, логопеди)

Паралельно із Денним Центром відбуваються індивідуальні заняття із логопедом, дефектологом, індивідуальні заняття в театральному класі. Це дуже добра допомога для наших особливих діток.

ХОСТІНГ: В УКРАЇНІ І В США

Тільки закінчився Різдвяний Хостінг, в якому було задіяно 14 сімей з України та 20 – в США, а підготовка до літнього – вже в розпалі!

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ

Щиро дякуємоза підтримку, підбадьорення, а особливо – молитви! Також подяка усім, хто допомагаєте фінансово, відправляє посилки. Наші проекти стали можливі завдяки чуйності небайдужих сердець.

ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ

Эля (волонтер):
Я очень благодарна Богу и организаторам школы волонтеров за ежемесячные общие встречи...

ДНЕВНОЙ ЦЕНТР и КОМПЬЮТЕРНЫЕ КУРСЫ

Денний центр – це можливість любити і служити кожного дня!

КЛУБОК

Можна багато розповідати про наш КлубОк, але найкраще – хоч раз туди потрапити, відчути усю атмосферу на собі . Запрошуємо!

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ

Щиро вдячні усім, хто підтримує нас, підбадьорює, молиться і збирає посилки дітям! Всім, хто підтримує нас фінансово. Наші проекти стали можливі завдяки чуйності небайдужих сердець.

Школа волонтерів

Щоб віддавати, потрібно щось мати. Це закон життя! Тому щоб віддавати дітям, нам потрібно наповнюватись… 

СОЦІАЛЬНІ КВАРТИРИ

Вже не перший рік існує наш ще один, життєво необхідний проект – соціальні квартири. Діти-сироти, коли випускаються з інтернатів, зіштовхуються з найбільшою проблемою – а як жити в цьому світі? 

ДЕННИЙ ЦЕНТР та КОМП’ЮТЕРНІ КУРСИ

Денний центр – це місце, де себе може знайти кожна дитина із особливими потребами. Працює він п’ять днів на тиждень (понеділок-п’ятниця). 

КлубОк

Ще один благословенний проект, який проводиться двічі на місяць, який відвідують близько 80 дітей та залучені більше, ніж 40 волонтерів, і найважливіше: “безпечне місце” радості, щирості і спокою, – клуб вихідного дня “КлубОк”!

ХОСТІНГ: В УКРАЇНІ І В США

Вже за традицією цієї зими ми теж відправили наших діток на канікули. Бог благословив, і знайшлися сім’ї, які прийняли 14 діток у Камінь-Каширську, на Волині, Україна та 20 – у США.

Поїздки в інтернати

З вересня 2017 розпочався новий сезон поїздок в інтернати. 

Дякуємо за допомогу

Сердечно дякуємо усім, хто підтримує нас, підбадьорює, молиться, збирає посилки та пише листівки нашим дітям! Усім, хто підтримує нас фінансово!

Комп’ютерні курси

Ці курси – один з нових проектів Фонду. Він стартував у березні і вже у травні перша група дітей закінчила навчання та отримала сертифікати.

Про нас

Наша місія
Допомогти дітям-сиротам, випускникам інтернатів та дитячих будинків знайти своє місце в житті і реалізувати закладений Богом потенціал.

Останні новини

Пожертвувати

Дякуємо за Ваше привітність!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search