Новини

Звіт за 4-й квартал 2017р.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Душа наша надію складає на Господа, - Він наша поміч і щит наш! (Псалом 33:20)

Життя – цікава “штука”… З одного боку, стільки всього прекрасного навколо, що надихає і захоплює нас!Але з іншого – немало болі, сліз, потреб, страхів… І як бути?
Господь – це наша основа, твердиня і скеля у цьому мінливому світі. Бог не обіцяв нам безтурботного життя, але ми завжди можемо розраховувати на Його допомогу та захист! Хтось мудрий сказав, що все пізнається в порівнянні. І якщо звернути увагу, відволіктись від своїх турбот і переживань, то можна побачити безліч дітей та дорослих, які потребують уваги та любові.
Команда “У колі друзів” – це прості, дуже часто зранені люди, які люблять Бога. В цьому секрет нашої сили і натхнення! Він вчить нас любити і служити як дітям-сиротам, так і один одному. Тільки з Його допомогою і для Його слави ми можемо це робити. Тому хочемо трішки розповісти вам про благословіння, уроки і чудеса, які Бог робить у нашому житті…

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ

Про нас

Наша місія
Допомогти дітям-сиротам, випускникам інтернатів та дитячих будинків знайти своє місце в житті і реалізувати закладений Богом потенціал.

Пожертвувати

Дякуємо за Ваше привітність!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search