Новини

Звіт за 1-й квартал 2018г.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВСІ “АЛЕ”

Будь сильний та відважний! Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити! (Ісуса Навина 1:9)

Чи любите ви зиму?
Діти зазвичай відповідають: “Так!!!”
Чому?
Тому що – “свята, подарунки, можна сніжки пограти!”.
Немало щастя і радості приносить ця пора року. А що відповідають дорослі? “О, зима – це холод, хвороби, проблеми із транспортом…” Чим більше ми ростемо і дорослішаємо, тим наш погляд від “свята” все більше спрямовується на “проблеми”.
Для нас зима 2018 року (а враховуючи погодні умови у березні, його теж сміливо можна додати до зими) –була непроста. По милості Божій ми пережили морози – у фізичному і духовному плані. Незважаючи на несприятливі умови, команди все ж таки відвідували дітей в інтернатах;попри епідемії різних хвороб, дітки з особливими потребами приходили на денний центр займатися;всупереч усім труднощам та перепонам, Бог турбувався про нас і благословляв усім необхідним для служіння…
Незважаючи на всі “Але”, ми робимо те, що робимо, бо “з нами Господь, Бог наш!”
Хочемо поділитися знову історіями команди “У колі друзів” про те, який чудесний наш Господь і що Він робить у серцях та життях в першу чергу – наших, а також діток, яких Він нам довірив…

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ

 

Про нас

Наша місія
Допомогти дітям-сиротам, випускникам інтернатів та дитячих будинків знайти своє місце в житті і реалізувати закладений Богом потенціал.

Пожертвувати

Дякуємо за Ваше привітність!

 USD

© 2016 Circle of Friends. All Rights Reserved. Designed By Webdes.com.ua

Search